Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Dzieci w studio

Dziecko zmienia się i dorasta tak szybko, że nawet nie wiadomo kiedy, będziecie wspólnie oglądać fotografie z dzieciństwa… Dlatego warto utrwalić wspomnienia na dłużej.
Sesje fotograficzne dzieci sprawiają nam największą frajdę – z nimi nigdy nie jest nudno i to właśnie dzieci sprawiają, że chce nam się robić to, co robimy. Każda sesja dziecięca to nowe wyzwanie. Nie ma dwóch takim samych dzieci, do każdego malucha podchodzimy indywidualnie, każde z dzieci, cieszy się z czegoś innego, każde zachowuje się inaczej. To, o czym zawsze staramy się pamiętać, to to, że aby powstały piękne, naturalne i ciekawe zdjęcia, sesja musi być jednocześnie świetną zabawą. Dlatego od samego początku staramy się zaprzyjaźnić z naszymi maluszkami, abyśmy zarówno my jak i maluchy, czuli się komfortowo i pewnie.

Kiedy i gdzie?
Nie ma jednego, dobrego momentu na profesjonalne zdjęcia dziecięce. Na sesję zapraszamy dzieci w każdym wieku: od tych najmłodszych do nastolatków. Sesja może być świetnym prezentem na pierwsze urodziny, dzień dziecka czy święta.
Na sesje dziecięce zapraszamy do naszego przestronnego studia fotograficznego, gdzie dzieci na pewno nie będą się nudzić. Między jednym kadrem, a drugim, będzie czas na relaks i wspólną zabawę. W naszym studiu mamy mnóstwo gadżetów i dodatków do sesji. Niezliczone czapki, opaski, misie, samochodziki, lalki, kosze, kocyki czy zabawki pozwalają za każdym razem stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne fotografie.
Idealnym miejscem na sesje dziecięce i rodzinne jest też plener. Naturalne środowisko sprawia, że dzieci są szczęśliwe i mogą być sobą. Zdjęcia możemy zrobić w Waszym ogrodzie, pojechać z Wami na ulubioną łąkę czy nad rzekę, albo pójść na starówkę wybranego miasta… wszystko tak naprawdę zależy od Was i od charakteru sesji, którą wybierzecie.

Cena sesji już od 250 zł.