Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

O nas

Często pracujemy jako zespół, dlatego stale się uzupełniamy. Gwarantujemy dwa różne punkty widzenia – kobiecy i męski. Dzięki temu Wasze zdjęcia zawsze będą różnorodne i wyjątkowe.

Posiadamy uprawnienia do fotografowania w obiektach sakralnych.

Kochamy to co robimy, ale nie osiadamy na laurach. Staramy się być stale „na bieżąco”, lubimy rozmawiać o fotografii, wymieniać opinie, szukać inspiracji, czerpać z doświadczeń nie tylko swoich, ale i innych. Należymy do grupy fotograficznej „Aparatki”, a także do prestiżowego „Klubu Fotografów Dziecięcych”, skupiającego grono najlepszych fotografów dziecięcych w kraju.
Stale podnosimy nasze kwalifikacje na kursach i szkoleniach organizowanych u najlepszych fotografów. A wszystko to dla Was – naszych wyjątkowych Klientów!

klub fotografów dziecięcych

 

 

 

Poznajcie nas:

Aleksandra Zielonka-Marczak

 

Ola – „perfekcyjna pani domu”, mama cudownego Szymka i wspaniałej Neli. Sama robi dodatki do sesji, prowadzi bloga madebymyhand.pl.  Z wykształcenia dziennikarz, więc nie przeoczy żadnego ważnego momentu. Zajmuje się scrapbooking’iem – robi niepowtarzalne albumy na zdjęcia dla naszych Klientów. Dba o najdrobniejsze szczegóły podczas każdej sesji. Uwielbia robić zdjęcia kobietom w ciąży, dzieciom i plenery ślubne.

 

 

 

 

 

Tomek Marczak

 

Tomek – perfekcjonista w każdym calu. Gadżeciarz uwielbiający Apple’a i Nikona. Dba o techniczną stronę każdej sesji. Lubi grafikę komputerową i koszykówkę. W wolnym czasie uwielbia eksperymenty kulinarne w domu i wizyty w restauracjach. Najlepiej czuje się w reportażach ślubnych oraz z chrztu i komunii.