Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Dzieci w plenerze

Dziecko zmienia się i dorasta tak szybko, że nawet nie wiadomo kiedy, będziecie wspólnie oglądać fotografie z dzieciństwa… Dlatego warto utrwalić wspomnienia na dłużej.
Sesje fotograficzne dzieci sprawiają nam największą frajdę – z nimi nigdy nie jest nudno i to właśnie dzieci sprawiają, że chce nam się robić to, co robimy. Każda sesja dziecięca to nowe wyzwanie. Nie ma dwóch takim samych dzieci, do każdego malucha podchodzimy indywidualnie, każde z dzieci, cieszy się z czegoś innego, każde zachowuje się inaczej. To, o czym zawsze staramy się pamiętać, to to, że aby powstały piękne, naturalne i ciekawe zdjęcia, sesja musi być jednocześnie świetną zabawą. Dlatego od samego początku staramy się zaprzyjaźnić z naszymi maluszkami, abyśmy zarówno my jak i maluchy, czuli się komfortowo i pewnie.

Kiedy i gdzie?
Nie ma jednego, dobrego momentu na profesjonalne zdjęcia dziecięce. Na sesję zapraszamy dzieci w każdym wieku: od tych najmłodszych do nastolatków. Sesja może być świetnym prezentem na pierwsze urodziny, dzień dziecka czy święta.
Na sesje dziecięce zapraszamy do naszego przestronnego studia fotograficznego w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie dzieci na pewno nie będą się nudzić. Między jednym kadrem, a drugim, będzie czas na relaks i wspólną zabawę. W naszym studiu mamy mnóstwo gadżetów i dodatków do sesji. Niezliczone czapki, opaski, misie, samochodziki, lalki, kosze, kocyki czy zabawki pozwalają za każdym razem stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne fotografie.
Idealnym miejscem na sesje dziecięce i rodzinne jest też plener. Naturalne środowisko sprawia, że dzieci są szczęśliwe i mogą być sobą. Zdjęcia możemy zrobić w Waszym ogrodzie, pojechać z Wami na ulubioną łąkę czy nad rzekę, albo pójść na starówkę wybranego miasta… wszystko tak naprawdę zależy od Was i od charakteru sesji, którą wybierzecie.

Cena sesji już od 250 zł.