Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Fotografia ślubna

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Jeśli szukacie fotografa, który uchwyci na zdjęciach wszystkie ulotne, piękne chwile i pomoże Wam na zawsze zachować wspomnienie tego dnia, to dobrze trafiliście.
Zrobimy wszystko, aby uwiecznić na zdjęciach Wasze emocje, delikatne uśmiechy, łzy wzruszenia. Podczas całego fotoreportażu ślubnego będziemy starali się być niezauważalni. Nie będziemy rozpraszać Was swoją obecnością, ani reżyserować zdjęć i mówić Wam, żebyście się uśmiechnęli. Tylko taka praca pozwoli nam pokazać te prawdziwe, szczere uczucia i emocje, które tak bardzo są cenione w nowoczesnym fotoreportażu ślubnym, i które sprawią, że Wasze zdjęcia będą zawsze tak samo wzruszające.
Zazwyczaj pracujemy w duecie damsko-męskim. To gwarancja tego, że nie umknie nam żaden ważny moment, a do wyboru jest dwa razy więcej kadrów. Podczas gdy jeden fotograf ślubny skupiony jest na Was, drugi może „przyjrzeć” się Waszym rodzicom, gościom i pokazać Wam to, co działo się dookoła…
Pracujemy wszędzie tam, gdzie tylko nas zaprosicie. Jeśli nasze zdjęcia chwycą Was za serce i będziecie chcieli, żebyśmy to właśnie my, przeżywali z Wami te wszystkie piękne chwile, możemy dojechać do Was nawet na drugi koniec Polski, a plener zrealizować gdziekolwiek sobie zamarzycie, nawet zagranicą.

Cena sesji już od 1000 zł.