Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Home

Jesteśmy profesjonalnymi fotografami działającymi na terenie całej Polski, głównie w województwie łódzkim (szczególnie w Piotrkowie Trybunalskim, Łodzi, Zduńskiej Woli, Sieradzu, Tomaszowie Mazowieckim, Bełchatowie i Opocznie), w Krakowie oraz Warszawie i okolicach. Jako fotograf ślubny zajmujemy się reportażami ślubnymi i plenerami na terenie całego kraju.

Fotografia dziecięca w studiu i plenerze oraz sesje noworodkowe i rodzinne to nasz ulubiony rodzaj fotografii. Zdjęcia z chrztu, pierwszej komunii świętej, sesja ciążowa z brzuszkiem czy sesja narzeczeńska, za każdym razem dostarczają nam wiele radości i potrafią zaskakiwać.

W naszej ofercie znajdziecie zdjęcia ślubne, rodzinne czy dzieci wykonywane w naszym studiu w Piotrkowie Trybunalskim jak i w plenerze. Jesteśmy w stanie dojechać do Was wraz z całym naszym mobilnym zapleczem fotograficznym.

Po sesji, wasze zdjęcia poddamy starannej obróbce, a Wy będziecie je mogli odebrać w pięknych, ręcznie wykonywanych albumach lub w indywidualnie projektowanych fotoksiążkach.

Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa ślubnego (i nie tylko) lub studia fotograficznego, które utrwali na zdjęciach wszystkie najważniejsze dla Was chwile, koniecznie skontaktujcie się z nami: biuro@mediaandmore.pl lub +48 604 951 954