Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Kasia & Piotrek

Jeszcze sporej ilości zdjęć ślubnych z ubiegłego sezonu Wam nie pokazaliśmy. Niestety nie wszystkie materiały będziemy mogli zaprezentować, bo kilka Par Młodych poprosiło nas, abyśmy nie publikowali ich zdjęć.
Kasia i Piotr się zgodzili, dlatego dziś zapraszamy Was do obejrzenia reportażu z ich ślubu cywilnego. Ta niezwykle sympatyczna para powiedziała sobie „tak” w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Tryb., a zabawa weselna odbyła się w restauracji „Pod Dębami”. Plener ślubny zrealizowaliśmy w Łodzi, gdzie mieszkają Państwo Młodzi. Efekty naszej współpracy oceńcie sami…

Jeśli chcecie obejrzeć zdjęcia w formie prezentacji multimedialnej, kliknijcie w link: http://vimeo.com/84091151

Przy okazji chcielibyśmy Was poinformować, że w tym sezonie zostało nam dosłownie kilka wolnych terminów, w mniej popularnych miesiącach. W sierpniu i we wrześniu – poza sobotą, 20 września – nie ma już niestety możliwości zamówienia naszych usług. No chyba, że Wasze wesele odbywa się w piątek:)
Podpisujemy już umowy na 2015 rok – kalendarz się zapełnia, więc jeśli chcecie abyśmy to my towarzyszyli Wam w dniu Waszego ślubu – skontaktujcie się z nami.

Rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu:) Szkolimy się dla Was, kupujemy nowy sprzęt, a wszystko po to, aby pięknie uwiecznić tak ważne dla Was chwile… W tym sezonie będzie się dużo działo! Wiele sympatycznych par, piękne kościoły i sale weselne, a przede wszystkim plenery – m.in. w Londynie, Wiedniu, Warszawie… Oj, nie możemy się już doczekać.

Share:|Facebook|Twitter|Pinterest|Google+

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani widzoczny Pola wymagane są zaznaczone *

*

*