Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Plener ślubny na zamku w Gołuchowie

Z Kingą i Tomkiem poznaliśmy się już kilka lat temu, przy okazji fotografowania ślubu siostry Kingi –  Andżeliki. I już wtedy czuliśmy, że jeszcze kiedyś się spotkamy 🙂 Kilka lat później, przy okazji ich ślubu tak się właśnie stało!

Dziś zapraszamy Was do obejrzenia kilkunastu kadrów z ich pleneru ślubnego. Miało być delikatnie, romantycznie i wyjątkowo. Nasz wybór padł na piękny zamek Czartoryskich w Gołuchowie. Miejsce to poznaliśmy cztery lata wcześniej dzięki Paulinie i Kamilowi, którzy właśnie tam chcieli mieć swoje zdjęcia plenerowe (przy okazji serdecznie Was Kochani pozdrawiamy :)).

Niezwykła uroda Kingi, jej delikatność i dopasowana, subtelna suknia ślubna, idealnie wpisały się w klimat zamku w Gołuchowie. Tomek również stanął na wysokości zadania i dzielnie robił to, o co go poprosiliśmy 🙂 Pogoda nam dopisała i cieszyliśmy się pięknym słońcem. Prawdziwa polska, złota jesień była idealnym tłem dla Kingi i Tomka!

Kochani – jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za ten cudowny wspólny czas. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy 🙂

zamek Gołuchówplener ślubnybukiet ślubnysesja ślubnatrenplener w Gołuchowiefotograf ślubny Kaliszsesja ślubnazdjęcia ślubneplenerfotograf ślubnypara ślubnazdjęcia śłubnetren koronkowysesja zdjęciowasesja ślubnazdjęcia slubneplenerportret ślubnyzdjęcia ślubnesłoneczny plener ślubnyzdjęcia plenerowepark w Gołuchowiesesja w parkuzdjęcia ślubnesesja ślubna w plenerzezdjęcia ślubne - plenerportret pana młodegozamek Gołuchówfotograf ślubnypara młodazdjęcia ślubne

Share:|Facebook|Twitter|Pinterest|Google+

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani widzoczny Pola wymagane są zaznaczone *

*

*