Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Plener ślubny w Wenecji

„Wolę być w Wenecji w jeden deszczowy dzień niż w pogodny w każdej innej stolicy”  – Herman Melville.

Zgadzamy się z tym absolutnie! Wenecja, to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miast na świecie! Wyjątkowe nie tylko ze względu na swoje położenie na wodzie, ale również na klimat jaki w nim panuje. Gościnność i serdeczność Włochów udziela się wszystkim, licznie przybywającym tam turystom.

My poznaliśmy Wenecję dzięki Kasi i Damianowi, którzy zabrali nas tam na swój wymarzony plener ślubny. To były niesamowite 3 dni! Pełne śmiechu, radości, przygód i pysznego jedzenia! Musimy też podkreślić, że Kasia z Damianem to jedna z naszych najdzielniejszych Par Młodych! Bez mrugnięcia okiem spełniali wszystkie nasze prośby i pomysły przy realizacji sesji ślubnej. Pomimo poobcieranych nóg i wielu przyklejonych plastrów, przemierzyli z nami Wenecję wzdłuż i wszerz kilkakrotnie! Kasia dodatkowo na kilkucentymetrowych szpilkach! Aplikacja w telefonie powiedziała nam, że wykonaliśmy 63 448 kroków, czyli łącznie blisko 35 km! Przez wspólne 3 dni podróży i bycia na miejscu spaliśmy w sumie może 12 godzin! Bo ciągle było nam mało i mało weneckiego klimatu i chcieliśmy go poczuć maksymalnie! Aby zrobić zdjęcia o wschodzie słońca musieliśmy wstać o 4 rano (położyliśmy się o 1.00 po pysznej kolacji ;)) Ale Kasia i Damian całkowicie nam zaufali, dzięki czemu razem stworzyliśmy naprawdę wyjątkowy plener ślubny. A wspólny wyjazd do Wenecji marzył im się od samego początku i już na pierwszym spotkaniu rozmawialiśmy o tym, że to właśnie tam wykonamy ich plenerowe zdjęcia ślubne. Wybór okazał się idealny, bo Kasia i Damian idealnie wpisali się w wenecki klimat.

Odwiedziliśmy najważniejsze miejsca w tym pięknym mieście. Byliśmy na Placu świętego Marka (Piazza San Marco), gdzie mieści się przepiękna Bazylika św. Marka, przy moście Wspomnień (Ponte dei Sospiri), przy Canale Grande, przy moście Rialto (Ponte di Rialto). Przemierzyliśmy też liczne uliczki i przeszliśmy przez dziesiątki mostków. Tramwajem wodnym popłynęliśmy też na pobliską wyspę Murano, która słynie z produkcji szkła. Harmonogram mieliśmy wypełniony po brzegi, ale świetnie się przy tym bawiliśmy. Zdjęcia ślubne powstawały właściwie trochę przy okazji spaceru i poznawania miasta.

Ciekawi jestem jak spodoba Wam się sesja ślubna w Wenecji Kasi i Damiana? Będzie nam miło jeśli zostawicie po sobie ślad w komentarzu 🙂

 

WenecjaWenecja o porankuVenicesesja ślubna w Wenecjiweneckie łódkiplener ślubny w Wenecjisesja ślubna Wenecjaplener ślubny WenecjaWencka sesja poślubnazakochani w Wenecjizdjecia ślubnemiłość w Wenecjizdjęcia ślubne Wenecjaplac świętego Marka - WencjaWenecja o wschodzi słońcapanna młoda na placu świętego Markaplener ślubny na placu św. Markasesja w Wenecjiplac świętego Markazakochani na placu świętego Markasesja ślubna w WenecjiFotograf ślubny Wenecjazdjęcia ślubne Wenecjazdjęcia w WenecjiWenecka sesja zdjęciowaWenecki plener ślubnyportret w Wenecjisesja ślubna we Włoszechplener ślubny we Włoszechsesja we WłoszechWeneckie mostypodróż poślubna do Wenecjipanna młoda w WenecjiWenecjałodzie w Wenecjigondolierzy weneccyWenecjasesja ślubna w Wenecjipara młoda w WenecjiWenecka podróż poślubnafotografie z wenecjipara młoda na sesji w Wenecjiwenecka uliczkaweneckie budynkiburza w Wenecjisesja ślubna w WenecjiWenecki plener ślubnyzdjęcia poślubne w Wenecjipanna młoda w Wenecjiplener w Wenecjikanały weneckieweneckie uliczkizatłoczone uliczki wenecjimosty w wenecjipara młoda w wenecjinajlepsze zdjęcia ślubne z Wenecjipiękna panna młoda w Wenecjinajpiękniejsze zdjęcia ślubne z Wenecjiwenecka sesja poślubnazdjęcia ślubne Wenecjapiękne weneckie światłosłoneczna wenecjaweneckie kanałyślub w WenecjiWenecjawyspa MuranoMurano WenecjaWenecja MuranoWenecjasesja ślubna Muranozdjęcia ślubna na Muranozdjęcia na wyspie muranowyspa murano plener ślubnyzdjęcia ślubne wyspa Muranosesja na wyspie Muranopan młody na wyspie Muranowyspa Murano - WenecjaMurano - sesja ślubnaMurano - plener ślubnyMuranosesja poślubna na wyspie Muranouliczki Muranosesja na MuranoMurano - zdjęcia ślubnemiłość w Wenecjilove in Veniceplener ślubny w Wenecjiweneckie zdjęcia ślubnepanna młoda w WenecjiVenicegondolier Weneckimagiczne weneckie światłoklimatyczne uliczki Wenecjisłońce Wenecjigondole Weneckiehotel Rialto WenecjaWenecja zachód słońcagondolierzywenecja nocą

Share:|Facebook|Twitter|Pinterest|Google+

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani widzoczny Pola wymagane są zaznaczone *

*

*