Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Susan & Dominik – jesienny plener ślubny

Pamiętacie jeszcze piękną, złotą jesień? My, dzięki Waszym sesjom możemy przenosić się w czasie i wracać do dowolnych pór roku 😉 Dziś zapragnęliśmy koloru… Więc wspominamy wspaniały, jesienny plener ślubny Susan i Dominika <3 Tego dnia, udało nam się złapać chyba już ostatnie zeszłoroczne promienie słońca… To był niezwykle miły, październikowy dzień. A Susan i Dominik spisali się na medal!

Kochani, dziękujemy Wam za ten wspólny czas i za zaufanie, którym nas obdarzyliście! Wspaniale było Was poznać i towarzyszyć Wam podczas pięknego ślubu. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy!
jesienny plener ślubnyplener ślubnysesja ślubnajesienna sesja ślubnajesienna sesją ślubnaplener ślubny w październikusesja ślubna w lesiejesienne zdjęcia ślubneplener ślubnyportrety ślubnezdjęcia ślubneportret ślubnyplener w lesiezłota jesieńjesieńślub jesieniąpaństwo młodzisesja jesiennasesja poślubnasesja zdjęciowa ślubnaplener o zachodzie słońcasesja ślubna nad jezioremjesienne zdjęcia ślubnesesja w stylu lookslikefilmplener ślubnyplener ślubny jeziorogify ślubnesesja na plażyplaża nad jezioremjesieńFotograf ślubny piotrkówsesja ślubna jesienna

Share:|Facebook|Twitter|Pinterest|Google+

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani widzoczny Pola wymagane są zaznaczone *

*

*