Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Asia – lifestylowa sesja ciążowa

Zapraszamy Was dziś do obejrzenia wyjątkowej sesji ciążowej Asi i Łukasza…

Kiedy ustalałyśmy z Asią szczegóły jej brzuszkowej sesji, wiedzieliśmy, że będzie wyjątkowa. Plany były trochę inne. Miał być piękny plener, ale niestety pogoda postanowiła nam spłatać figla i w planowanym przez nas terminie zapowiadali ulewy. Zmiana terminu niestety nie wchodziła w grę, a że Asia z Łukaszem przyjechali specjalnie do nas z Sochaczewa, musieliśmy mieć pewność, że sesja będzie się mogła odbyć pomimo deszczu. Właśnie dlatego, zdecydowaliśmy się na lifestylową sesję ciążową w pięknych wnętrzach Hotelu Podklasztorze.

Wyjątkowy klimat pokoju, pozwolił nam stworzyć niezwykle intymną atmosferę. Asia i Łukasz świetnie współpracowali i patrząc na ich zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że to ich pierwsza wspólna profesjonalna sesja zdjęciowa. Jeśli i Wy marzycie o naturalnej, lifestylowej sesji ciążowej, na której również Wasi partnerzy poczują się naturalnie i swobodnie – dajcie nam o tym znać i zarezerwujcie termin.

Asiu, Łukaszu – jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam za ten dzień! I za zaufanie, którym nas obdarzyliście.

Makijaż do sesji: Kasia Małota Make Up

sesja ciązowasesja brzuszkowalifestylesesja w stylu lifestylesesja z mężem w ciążyciążowa sesja lifestylesesja w ciążyzmysłowa sesja ciążowazakochani w ciążyzdjęcia w ciążysesja w ciążyciążowa sesjafotograf ciążowyFotograf na sesję ciążowąsesja ciążowa piotrkówFotograf piotrkówsesja zdjęciowa piotrkówsesja kobieca piotrkówFotograf piotrkówstudio fotograficzne piotrkówsesja zdjęciowa piotrkówsesja kobiecazdjęcia kobiecefotografia kobiecapiękna kobieta w ciąży

Share:|Facebook|Twitter|Pinterest|Google+

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani widzoczny Pola wymagane są zaznaczone *

*

*