Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Chrzest Lili – kościół ojców Bernardynów oraz sesja plenerowa

Na naszym blogu dawno nie pokazywaliśmy żadnego reportażu z chrztu świętego, więc pora nadrobić zaległości 🙂

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia zdjęć z chrztu świętego cudownej Lilusi, który odbył się w pewną słoneczną sobotę w  przepięknym klasztorze oo. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim. Po chrzcie, w okolicy kościoła, wykonaliśmy kilka rodzinnych kadrów min. z dziadkami i chrzestnymi, a także w restauracji Guljana, gdzie odbywało się przyjęcie.

Drugi raz spotkaliśmy się na naturalnej, luźnej sesji plenerowej nad rzeką. Mieliśmy czas, aby porozmawiać, pobawić się z Lilą, a przy okazji zrobić zdjęcia. Plener po chrzcie, wykonany innego dnia ma niewątpliwie jedną, dużą zaletę – nie musimy się nigdzie spieszyć (goście nie czekają na Was w restauracji) i nasi mali modele mają czas, aby poczuć się przed obiektywem w pełni swobodnie 😉 Wtedy też udaje nam się wykonać rodzinne, pełne miłości kadry.

chrzest Piotrkówzdjęcia rodzinneprzed chrztemportret z tatą przed chrztemchrzest święty piotrkówchrzest u bernardynówzdjęcia z chrztu świętegochrzest u ojców BernardynówFotograf z chrztuchrzest święty Piotrkówchrzest w piotrkowiezdjęcia z chrztuFotograf na chrzest piotrkówchrzestfotograf piotrkówchrzest w piotrkowiezdjęcia rodzinne po chrzciesesja rodzinna po chrzcieFotograf na chrzest piotrkówzdjęcia pozowane po chrzciefotogtograf na chrzest piotrkówchrzest w Gulianieprzyjęcie z chrztu w restauracji Guljanazdjęcia z chrztusesja po chrzciesesja rodzinnazdjęcia rodzinne w plenerzeportret mamy z córkąportret taty z córkązdjęcia rodzinnesesja w plenerzesesja rodzinnazdjęcia rodzinneportrety rodzinnefotograf piotrkówfotograf dziecięcysesja dziecięca z okazji chrztusesja z okazji chrztuzdjęcia z chrztuplener rodzinnysesje dziecięce w plenerzezdjęcia w plenerze piotrkówmediaandmorefotograf dziecięcy piotrków

Share:|Facebook|Twitter|Pinterest|Google+

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani widzoczny Pola wymagane są zaznaczone *

*

*