Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Ewelina&Dawid

Ciekawi jesteśmy jak spodoba Wam się plener ślubny Eweliny i Dawida. Jest w trochę innym klimacie niż nasze dotychczasowe plenery. Głównie ze względu na sposób obróbki. Kolorystyka jest trochę bardziej przygaszona, stonowana, rustykalna…
Bo kiedy poznaliśmy Ewelinę i Dawida to jakoś tak pomyśleliśmy, że ich plener musi być plenerem naturalnym, prostym w formie. Las był zatem miejscem idealnym. A że temperatura nas nie rozpieszczała, to postanowiliśmy napalić ognisko i trochę się rozgrzać.
Ewelina i Dawid odnaleźli się w tym klimacie idealnie, a kiedy zobaczyli efekty, stwierdzili, że lepiej nie mogli wymarzyć sobie swoich zdjęć. To dla nas niezwykle ważne.

Po raz pierwszy pokazujemy Wam też trochę faktycznego „ruchu” na zdjęciach. W tym sezonie takie ruchome obrazki będą się na pewno częściej pojawiać. Mamy nadzieję, że Wam się to spodoba?
Miło nam będzie jeśli napiszecie nam swoje zdanie w komentarzu.

plener ślubny w lesienietuzinkowy plener ślubnyplener ślubnymiłość na zdjęciachnajlepsze zdjęcia ślubnezdjęcia pełne uczuciapiękne zdjęcia ślubnedelikatne zdjęciaportret ślubnyjesienne zdjęcia ślubnesesja ślubna jesieniąportret ślubnyFotograf ślubny piotrkówniepozowane zdjęcia ślubneplener ślubny pełen miłościjesienny plener ślubnymiłośćfilmowe zdjęciaplener ślubny jak z filmuniepozowany plener ślubnymediaandmoreromantyczny plener ślubnyplener ślubnyzdjęcia ślubneplener ślubny vintagesesja zdjęciowaromantyczna sesja poślubnasesja plenerowa w lesiepanna młoda zdjęcieportret panny młodejzdjęcie pana młodegoportret pana młodegoplener ślubny ognisko nad rzekąplener slubnysesja ślubna z ogniskiemsesja ślubna z klimatemklimatyczny plener ślubnysesja ślubna w lesieplener ślubnysesja ślubna z herbatąogniskogorąca herbata na sesji ślubnejherbata na plenerzesesja ślubna#lookslikefilm

Share:|Facebook|Twitter|Pinterest|Google+

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani widzoczny Pola wymagane są zaznaczone *

*

*