Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Marta – sesja kobieca

Zapraszamy Was dziś do obejrzenia backstage’u  i sesji zdjęciowej Marty.

Sesja buduarowa Marty to wygrana w konkursie, którą otrzymała podczas spotkania dla kobiet „Wtorkowe Szpilkach”. To świetne spotkanie, odbywa się raz w miesiącu w Karuzeli Smaków (ul. Grota Roweckiego 5, Piotrków Tryb.). Jest bezpłatne, więc każdy może wziąć w nich udział. Przy dobrej kawie i pysznym ciachu, wśród towarzystwa wspaniałych Pań, można poznać nowości kosmetyczne, spróbować zabiegów pielęgnacyjnych i wygrać wspaniałe nagrody. Jedną z nich jest właśnie sesja zdjęciowa z profesjonalnym wizażem i w pięknym miejscu hotelu Best Western Hotel Trybunalski.

Mamy nadzieję, że zdjęcia Marty Wam się spodobają, choć niestety nie mogliśmy pokazać wszystkich… Makijaż do sesji wykonała Basia Broszkowska z Basia Makeup. Fryzurę Ola Kondaszewska z X CUT Studio.

backstagebielizna do sesjimakjaż do sesjimake upmakijaż do sesji zdjęciowejmake up do sesji zdjęciowejbielizna do sesji zdjęciowejbackstage sesji zdjęciowejsesja kobiecazmysłowa sesja zdjęciowasesja kobieca piotrkówfotograf piotrkówsesja zdjęciowa dla kobietsesja portretowasesja na dachukobieca sesja na dachufotgraf piotrkówkobieta na dachusesja kobieca na dachudachsesja portretowaFotograf Ola Zielinka-Marczak

Share:|Facebook|Twitter|Pinterest|Google+

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani widzoczny Pola wymagane są zaznaczone *

*

*