Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Sesja narzeczeńska na walentynki

Skoro dziś tak dużo mówi się o miłości to i my chcielibyśmy Wam jej trochę pokazać 🙂 A wszystko dzięki plenerowej, zimowej sesji narzeczeńskiej Dominiki i Oresta.

To ich pierwsze wspólne zdjęcia razem od kiedy się zaręczyli, bo narzeczeństwem są od Sylwestra 🙂 Orest oświadczył się Dominice na Gubałówce, więc plener na śniegu pasował do ich historii idealnie. Ich piękne emocje, czułość i przytulanie się do siebie było niezwykle naturalne i niewymuszone. Orest jest wojskowym w Szczecinie i właściwie zaraz po Nowym Roku wyjechał na służbę, więc spotkali się z Dominiką po półtora miesięcznej rozłące… Pięknie się na nich patrzy, prawda?

Kochani, dziękujemy Wam, za ten wspólny czas, życzymy dużo szczęścia i jak najwięcej czasu razem!

 

sesja narzeczeńskazimowy plener narzeczeńskizimowa sesja zdjęciowasesja fotograficznasesja przedślubnafotograf ślubnysesja slubnasesja na walentynkimilosc na zadjeciachplener slubnyzimowe zdjęciajazda na sankachplener z sankamisesja zdjęciowa na sankachsanki na sesjizimowa sesja narzczeńskazimowy plener slubnyplener slubny zimazimowa sesjasesja na walentynkifotograf slubnysesja narzeczenskasesja narzeczenska w lesienaturalne zdjecia slubnenaturalny plener slubnynaturalna fotografia

Share:|Facebook|Twitter|Pinterest|Google+

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani widzoczny Pola wymagane są zaznaczone *

*

*