Media&More fotografia » Profesjonalny fotograf ślubny

Sesja poślubna na Teneryfie

Zimą każdy z nas wyjątkowo tęskni za latem i promieniami słońca… Bo życie latem jest jakieś łatwiejsze, przyjemniejsze i piękniejsze… To czas, kiedy podróżujemy i zwiedzamy piękne kraje. Dlatego z uśmiechem na twarzach wróciliśmy ostatnio do wspomnień zeszłorocznego urlopu.

Udało nam się odwiedzić Teneryfę nazywaną wyspą wiecznej wiosny. Ta wyjątkowa Wyspa Kanaryjska wraz z sąsiednią Gran Canarią nazywana jest kontynentem w miniaturze ze względu na kilka typów krajobrazu oraz kilka stref klimatycznych, które na nich występują. Charakterystyczne czarne plaże są wyjątkowo urokliwe. Czarny piasek, przesypujący się między palcami robi niesamowite wrażenie.

Nie mogliśmy przejść obojętnie obok tych pięknych plenerów… Namówiliśmy naszych przyjaciół na krótką poślubną sesję plenerową… Pomimo silnego wiatru Monika i Paweł świetnie poradzili sobie na sesji. Na zdjęciach udało nam się zatrzymać ich piękne uczucia i miłość, jaką się darzą… Czarna plaża i skały okazały się dla nich idealnym tłem.
Teneryfasesja na teneryfiefotograf teenryfazdjęcia ślubne teneryfawedding session on tenerifesesja zdjęciowa teneryfazdjęcia na wyspach kanaryjskichfotograf teneryfazdjęcia ślubne teneryfawulkaniczna plażanajpiękniejsze zdjęcia ślubneniebo nad teneryfasesja slubna na teneryfieslub na wyspach kanaryjskichsesja nad oceanemsesja slubna na czarnej plażyFotograf slubny teneryfaplener slubny teneryfafotograf teneryfapocałunek na teneryfiedestination photographerzdjęcia na teneryfieFotograf na teneryfiafotograf ślubnyplener ślubnyręcestopyportret panny młodejpanna młoda na tenryfiesesja na teneryfiezdjęcia na skałachfotografia na skałachskały kamienie teneryfapan młodyzdjęcia pana młodegoplaza na tenryfiezdjęcia na plażysesja na wulkanicznej plażyzdjęcia w oceniesesja slubna nad brzegiem oceanufotograf ślubnysesja slubna teneryfaplener slubny teneryfasesja poslubna na plazay teneryfysesja slubna

Share:|Facebook|Twitter|Pinterest|Google+

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani widzoczny Pola wymagane są zaznaczone *

*

*